AQUABIKE

500 kcal burned
30

minutes

Level: Normal
Limit of participants
15
Trainers:

ANTALYA’DA İLK VE TEK!

Aquabiking en basit haliyle suda pedal çevirmektir. İlk olarak İtalya’da fitness ve fizik tedavi merkezlerinde yüksek kalori yakımı, lenf drenaj (ödem atımı) ve selülit tedavisindeki başarılarından dolayı kullanılmaya başladı, oradan Avrupa ve Amerika’ya yayıldı.

Grup halinde yapılan bu su sporu müzik eşliğinde, tv eşiliğinde ya da eğitmenin komutları eşliğinde sürdürülmektedir. Sıcak yaz aylarında yapılabilecek en ideal sporlardan birisi olan aqua biking Türkiye’de henüz çok yeni bir spor adayıdır. Kişiye özgü olan çeşidi istenildiği kadar yapılabildiği gibi grup halinde yapılan seanslar 35-45 dakika arasında sürmektedir.

Seans öncesi ve sonrası suyun içinde çeşitli esneme, gevşeme hareketleri ile kombine edildiğinde sonuçları mükemmel olmaktadır. Diğer sıkıcı durağan sporların aksine aqua spinning grup içinde yapıldığında çok eğlenceli bir spordur. Eğlenmenin yanı sıra özellikle bel, karın, yan can simitleri, kalça, basen, iç bacak, dış bacak gibi bölgelerde sıkılaşma, zayıflama ve selülit azalması görülmektedir.

Aquabike - La Delmare Sports & Spa - İstanbul, Antalya, Fitness
Ücretsiz Günlük Üyelik