JUMPTO JUMP

350 kcal burned
45

minutes

Level: Normal
Limit of participants
30
Trainers:

Zıpla, eğlen ve zayıfla!

Uluslararası sertifikalı eğitmenler eşliğinde yapılan bu muhteşem Rebound sistemi sıçrama egzersizleri sayesinde çok kısa sürede formunuza kavuşacak ve kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar zinde hissedeceksiniz. Aynı zamanda kilo verirken de sıkılaşmak sizi mutlu edecek!

Yer çekimine karşı zıpladığımız için cildiniz gençleşecek, yoğun ter atımıyla vücuttaki asit ve toksinlerden kurtularak güzelleşeceksiniz. Hormon bozukluğu, kan dolaşımı zayıflığı, hareketsizlik gibi nedenlerden oluşan kadınların başlıca düşmanı olan selülitlerden de hızla kurtulabileceksiniz. JumpingFit aynı zamanda rehabilitasyon özelliği taşıyan ayakkabılarıyla da ruhunuzu olumlu yönde etkiler. Dizlerinizi güçlendirir. Eklemlerinizi ve omurganızı korur.

JumpingFit ayakkabıları hareket kapasitemizi artırdığı için, daha kısa sürede fazla kalori yakmamıza neden oluyor. Yani 20 dakikalık bir egzersiz 50 dakikalık bir egzersize tekabül ediyor. Bu da sonuçları hızlandırıyor.

JumpingFit vücuttaki 75 trilyon hücreye lenfatik ve bağışıklık sisteminin tamamını uyardığı için ulaşabilir.

NASA bilim adamları uzayda zaman geçiren astronotların kemik ve kas kütlesi kaybını geri kazanmak için JumpingFit rebound sistemini buldu.

Ayakkabılar ayak bileği üzerine kadar olduğu, yani bot şeklinde olduğu için burkulma vs sakatlık yaşamanız söz konusu değildir ve bilinen en güvenli sporlardan biridir. Sakatlanma riski çok düşüktür.

Sonuç olarak osteoporoz (kemik erimesi) yaşayanlar için de tavsiye edilir.

Amerika’da ise çocuklarda obezite ile mücadelede en etkili ve eğlenceli sistem olarak JumpingFit ayakkabıları başarıyla kullanılmaktadır.

< script > belge. addEventListener ( 'wpcf7mailsent' , function ( event ) { location = 'https://ladelmare.com/ucretsiz-gunluk-uyelik/' ; } , yanlış ) ; < / script >
Ücretsiz Günlük Üyelik