Gizlilik Sözleşmesi

Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti. projesidir. Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti.  sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti.  bünyesinde kullanılmaktadır. Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti. iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti. e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti. müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti. ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti.  kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti.’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Akel Turizm Organizasyon Ltd.Şti. aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Sakıp Sabancı Blv. No:18 07050 Muratpaşa / Antalya

Telefon: 0242 311 05 32

E-posta: info@ladelmare.com

< script > belge. addEventListener ( 'wpcf7mailsent' , function ( event ) { location = 'https://ladelmare.com/ucretsiz-gunluk-uyelik/' ; } , yanlış ) ; < / script >
Ücretsiz Günlük Üyelik