La Delmare Çekmeköy Aletli Pilates

Çekmeköy aletli pilates

İstanbul La Delmare spor salonu Çekmeköy aletli pilates, reformer ve full pilates fiyatları ile diğer salonları kıyaslarsak;

Genel olarak pilates eğitimi almak isteyenlerin çoğu spor salonlarını tercih ediyor çünkü özel salonların ders fiyatları spor salonlarındaki fiyatların hemen hemen 3 katıdır. La Delmare spor salonumuza bilgi almak amaçlı gelen danışmanlarımız bazen İstanbul La Delmare spor salonu Çekmeköy aletli pilates fiyatları reformer ve full pilates fiyatlarımızın özel salonlardan daha pahalı olduğu konusunda yanılabiliyor. 

Peki İstanbul Spor Salonlarında Çekmeköy Aletli Pilates Fiyatları Ne durumda?

Çekmeköy aletli pilates

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz pilates sporunun yararlarının farkına vardınız ve siz de daha sağlıklı olmak, dinç, gergin, genç bir cilde sahip olmak, fit ve herkesin hayranlıkla baktığı bir vücuda sahip olmak, fazla kilolarınızdan ve selülitlerinizden kurtulmak için ders almak istiyorsunuz. Hatta çevrenizde pilates dersi alıp bu faydaları gözle görülür bir şekilde yaşayan tanıdıklarınız gibi bu deneyimi yaşamak istiyorsunuz. İstanbul Çekmeköydeki spor salonlarının fiyatlarının pahalı olduğunu düşünüyorsunuz. Oysa ki, İstanbul La Delmare spor salonu Çekmeköy aletli pilates fiyatları, reformer ve full pilates fiyatlarımız her bütçeye hitap ediyor ve uzman pilates antrenörleri ile çalışma şansı sunuyor. 

Sizler ile İstanbul Çekmeköy La Delmare spor salonumuzdaki full pilates, reformer pilates ve aletli pilates fiyatlarımızı daha detaylı bir şekilde paylaşıyoruz. Fiyatlarımız 2023 yılı Şubat ayı için geçerlidir. İlerleyen zamanda fiyatlarımızda güncelleme olabilir.

İstanbul La Delmare spor salonu Çekmeköy aletli, reformer pilates ve full pilates fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. (Bu fiyatlar 2023 Şubat ayı için geçerlidir.)

10 DERS PİLATES 20 DERS PİLATES
1 KİŞİ: 2800 ₺ 1 KİŞİ: 4600 ₺
2 KİŞİ: 2300 ₺ 2 KİŞİ: 3500 ₺
3 KİŞİ: 2000 ₺ 3 KİŞİ: 2900 ₺

Çekmeköy aletli, reformer pilates, full pilates ve hamile pilates fiyatları ders sıklığına ve grubuna göre değişiklik gösterebilir.

kadınlar için kick boks dersleri

İstanbul Spor ve Pilates Salonlarında Çekmeköy Aletli ya da Mat Pilates Fiyatları Nedir?

La Delmare spor salonumuz sayesinde Çekmeköyde aletli ve mat pilates dersleri için çok fazla bütçe ayırmak zorunda değilsiniz. Pilates yapmak isteyen üyelerimiz özellikle kadınlar aletli pilates egzersizleri yardımıyla kilo verebilir, kilolarını koruyabilir ve vücutlarını istedikleri gibi 

şekillendirebilirler hem de çok para harcamadan. Hatta aylık harcamalarından tasarruf yaparak La Delmare Çekmeköy aletli ve mat pilates dersleri alan kadın üyelerimiz bulunmakta. Bu üyelerimiz salonumuzdaki imkanları kullanmaya başladıktan ve pilatesin yararlarını gördükten sonra Çekmeköy aletli pilates düşünüldüğünde fiyatlarımızın çok cazip olduğu kanaatindeler. 

La Delmare spor salonumuzda Çekmeköy aletli, reformer pilates ve full pilates fiyatlarımız ful üyelikler için aşağıdaki gibidir.

PİLATES BİREYSEL ÜYELİK PAKETLERİ

NAKİT

KREDİ KARTI

1 Aylık Üyelik 1.500 ₺ 2.000 ₺
6 Aylık Üyelik 5.500 ₺ 6.000 ₺
1 Yıllık Üyelik 9.500 ₺ 10.000 ₺

AİLE ÜYELİK PAKETLERİ

NAKİT

KREDİ KARTI

1 Yıllık Üyelik (2 Yetişkin) 17.100 ₺ 18.000 ₺

Çekmeköy aletli pilates, reformer pilates, full pilates ve hamile pilates fiyatları ders sıklığına ve grubuna göre değişiklik gösterebilir.

La Delmare spor salonumuzda aslında herkesin ayırabileceği zamana ve bütçeye göre Çekmeköy aletli pilates,reformer pilates ve full pilates derslerimiz var. Sizinle paylaştığımız fiyat ve ders özelliklerine bir göz atarak hangi programın ve derslerin sizin ve aileniz için iyi olduğuna karar verebilirsiniz ama en sağlıklı olanı La Delmare temsilcilerimizle iletişime geçerek, güncel bilgileri alarak planlama yapmanız. Full pilates, reformer pilates,

La delmare Sports & SPA Çekmeköy aletli pilates

Çekmeköy pilates dersi fiyatları diğer spor egzersizlerinden daha az zaman ve bütçe gerektirdiği için üyelerimiz özellikle de kadınlar genel olarak pilates üyeliklerini tercih ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir