Hit Antrenman

HIT Antreman - Ladelmare Fitness & SPA
HIT Antreman - Ladelmare Fitness & SPA

HIT Antreman Nedir?

Hit Antreman Fonksiyonel hareketlerin durmaksızın yoğun oranla performe edilmesidir. Bütün idmanları fonksiyonel hareket temel alınarak yapılır. Bu hareketler jimnastiğin en iyi yönlerini yansıtır, ağırlık kaldırma, koşma, kürek çekme ve dahası.

Bunlar hayatın temel hareketleridir. En büyük ağırlıkları en uzağa taşırlar, böylelikle en kısa zamanda yapılan işi maksimize etmek için idealdir. Yoğunluk sonuçlar için önemlidir ve zaman yada güç tarafından bölünmüş çalışma gibi ölçülebilinir. Kısa zamanda ne kadar çalışırsanız, yada ne kadar yüksek verim gösterirseniz, sarf ettiğiniz efor o kadar yoğun olacaktır. Eğitime sürerli çeşitli yaklaşımlar edinerek, fonksiyonel hareketler ve yoğunluk fitness da belirgin kazanımları beraberinde getirir

HIT Antreman - Ladelmare Fitness & SPA / Ataşehir

Hit Antrenman 'a Uygun musun?

Eğer kalp ve damar, eklem ya da kas rahatsızlığınız yoksa Hit Antrenman ına doktor onayıyla başlayabilirsin. Profesyonel eğitmenlerimiz senin için en doğru antrenman programını hazırlayarak seni arzuladığın vücuda ulaştıracaktır. Eğer hedefin bu alanda bir kariyer yapmaksa doğru yerdesin.

Hit Antreman 'ı En çok kimler tercih ediyor?

Askeri ve polislik sınavlarına hazırlananlar, kas şekilleri ve vücudu daha net göstermek isteyenler, kas gücüne önem verenler HIT Antrenmanlarını tercih etmektedir. Burada asıl önemli olan güç kazanımı ve dayanıklılıktır.

HIT Antreman - Ladelmare Fitness & SPA / Ataşehir

Hit Antrenman Kas mı? Güç mü?

HIT Antrenmanları uzmanlarımız tarafından iki hedefi de kapsayacak şekilde planlanır. Eğer özel bir talebiniz ya da hedefiniz yoksa sizin için en doğrusu dengeli gelişim olacaktır. Hedefiniz güç ise dayanıklılık odaklı ve güç süresini uzatıcı antrenman programları uygulanır.

HIT Antrenmanı ne kadar uygulanır?

Hit Antrenmanları bir yaşam biçimidir. Marketten aldığınız bir torbayı doğru yöntemlerle taşımak bir H.I.T Antrenmanına örnektir. Elbette torbalar size kas kazandırmaz ya da sizi forma sokmaz ancak H.I.T yaşam biçimi şekilde benimseyen sporcular günlük yaşamda daha az zorlandıkları bilinmektedir. Ağırlık ve dayanıklılık gerektiren tüm durumlar için sizi hazırlıyoruz. H.I.T biten ya da kısa süreli uygulanan bir antrenman değildir. H.I.T Antrenmanında asıl hedef yaşam boyu güçtür. Bu nedenle bu antrenmanlara başlamaya karar verdiğinizde bir spor disiplini seçtiğinizi hatırlatmak isteriz. Değişime Açıksan, Güç Seninle!

HIT’in Kazandırdıkları

  • Dayanıklılık
  • Psikolojik Dayanıklılık
  • Kuvvet
  • Koordinasyon
  • Güç
  • Esneklik
  • Denge
  • Çeviklik
  • İsabetlilik

Hit Antrenmanlarının çok yönlü olması nedeniyle. Bir antrenmanda güç kazanırken, dayanıklılığınızın sınırlarını zorlayabilir, kuvvetini artırırken, vücut koordinasyonunuzu güçlendirebilirsiniz. Değişim sizinle başlıyor unutmayın.

H.I.T Antrenmanı uygulayan ünlüler

HIT Antrenmanı uygulayan ünlüler kimler?

Hollywood filmlerinde gördüğümüz dünya yıldızlarının Hit Antrenmanlarıyla değiştiğini biliyor musunuz?

 

Kelly Clarkson, Jason Statham, Brad Pitt, Cameron Diaz, Jesica Alba, Madonna, Matt Damon, Chris Hemsworth namı diğer Thor 😊 Gelişimlerini H.I.T Antrenmanına borçlular.

La Delmare’de Hit Antrenman

Tanışma : sizi tanıyor, isteklerinizi öğreniyoruz.

Ölçüm : Hedefleriniz doğrultusunda değerlendirmek üzere ölçümlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Plan ve Strateji : Süre, gelişim, ölçümler ve istekleriniz doğrultusunda bir gelişim süreci planlamaası oluşturuyoruz.

Diyet ve Beslenme: bu süreç içerisinde antrenmanlarınıza eşlik edecek beslenme planı sunarız.

Gelişim Takibi: plan ve programlarınıza düzenli uyup uymadığınız eğitmenlerimiz tarafından takip edilir.

Başarı ve Sonuç: programa ve tüm planlama süreçlerine düzenli uyduğunuz taktirde başarı sizinle! Gelişim emek ister bu nedenle attığınız her adımı takip ederiz. Sağlıklı bir vücut, kuvvetli kaslar için doğru yerdesin. La Delmare H.I.T ile değişime hazır mısın?