Jump To Jump

Jump to Jump -Zıpla, eğlen, zayıfla! - LA DELMARE FITNESS & SPA
Jump to Jump - Ladelmare Fitness & SPA Ataşehir

Zıpla, eğlen, zayıfla!

Uluslararası sertifikalı eğitmenler eşliğinde yapılan bu muhteşem Rebound sistemi sıçrama egzersizleri sayesinde çok kısa sürede formunuza kavuşacak ve kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar zinde hissedeceksiniz. Aynı zamanda kilo verirken de sıkılaşmak sizi mutlu edecek!

Yer çekimine karşı zıpladığımız için cildiniz gençleşecek, yoğun ter atımıyla vücuttaki asit ve toksinlerden kurtularak güzelleşeceksiniz. Hormon bozukluğu, kan dolaşımı zayıflığı, hareketsizlik gibi nedenlerden oluşan kadınların başlıca düşmanı olan selülitlerden de hızla kurtulabileceksiniz. JumpingFit aynı zamanda rehabilitasyon özelliği taşıyan ayakkabılarıyla da ruhunuzu olumlu yönde etkiler. Dizlerinizi güçlendirir. Eklemlerinizi ve omurganızı korur.

Jump to Jump -Zıpla, eğlen, zayıfla! - LA DELMARE FITNESS & SPA

Fazla kalorilerinizi kısa sürede yakın!

Jump To Jump ayakkabıları hareket kapasitemizi artırdığı için, daha kısa sürede fazla kalori yakmamıza neden oluyor. Yani 20 dakikalık bir egzersiz 50 dakikalık bir egzersize tekabül ediyor. Bu da sonuçları hızlandırıyor.

Bilinen en güvenli sporlardan biridir

NASA bilim adamları uzayda zaman geçiren astronotların kemik ve kas kütlesi kaybını geri kazanmak için Jump To Jump rebound sistemini buldu.

Ayakkabılar ayak bileği üzerine kadar olduğu, yani bot şeklinde olduğu için burkulma vs sakatlık yaşamanız söz konusu değildir ve bilinen en güvenli sporlardan biridir. Sakatlanma riski çok düşüktür.

Jump to Jump -Zıpla, eğlen, zayıfla!

Jump To Jump İle Zinde Kalın

  • Jump To Jump hızlı ve kolay kilo verdirir. Düzenli yapılan antrenmanlarda metabolizmanın hareketlenmesi ve hızlanması sağlanır.
  • Fazla enerjiyi atmanızı kolaylaştırır ve enerji verimliliğinizi artırır.
  • Eklem gelişimi için ideal bir egzersizdir. Özel tasarlanmış ayakkabılarıyla antrenmanlar sırasında eklemleriniz korunur.
  • Metabolizmanızı hızlandırarak bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Böylelikle daha zinde ve kuvvetli bir bedene sahip olursunuz.
  • Sinir sistemini güçlendirir. Duruş ve posture bozukluklarınızı azaldır. Duruş bozukluğu nedeniyle omurlarda oluşan sinir basıları dengelenerek sinir sisteminizi rahat ve sağlıklı çalışmasını kolaylaştırır.