Spor Blog

Çekmeköy spinning egzersizleri

Son yıllarda popüler olmaya başlayan ve RPM olarak da bilinen, iç mekanda (indoor), bisiklet ve müzik eşliğinde grupça yapılan bir spor egzersizidir. La Delmare İstanbul Çekmeköy spor salonunda Spinning Egzersizlerinin temek amacı kalbe daha fazla oksijen gitmesini sağlayarak vücudumuzun alt bölgesinde bulunan kasları çalıştırarak güçlendirmektir. Sıradan bisiklet sevenlerin dışında profesyonel bisiklet yarışlarına hazırlanan bisikletçilerde spinning egzersizleri gerçek bisiklet parkurlarına uyarlanabildiği için bu iç mekan egzersizi ile yarışa hazırlanabilirler.

ZUmba - Ladelmare Sports & SPA Çekmeköy zumba dans kursu

Spor yapmak her zaman zorlayıcı ve sıkıcı bir etkinlik değildir. Bazı spor türleri ile spor yapmak hem eğlenceli hem de mutluluk verici olabilir. Bu spor türleri sporun dans ve müzik eşliğinde yapıldığı sporlardır. Dünyanın birçok yerinde insanlar sağlıklı yaşamak, formda kalmak ve kilo vermek için dans ile spor yapmaya başladılar. La Delmare İstanbul  spor salonumuzdaki Çekmeköy Zumba dans kursu, bu eğlenceli spor deneyimini üyelerimize yaşatmak amacıyla açılmıştır. Fitness hareketlerinin dahil edildiği eğlenceli kareografileri ve hareketli müzikleri olan 

Kadınlar için Kick Boks Dersleri

Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi Kick Boks vücudumuza birçok faydası var. Kadınlar için kick boks dersleri, çocuklar için kick boks dersleri ve profesyoneller için kick boks dersleri kilo vermek bu faydalardan sadece bir tanesi. Aslında, son yıllarda en iyi kilo vermek yöntemi olarak boks sporları tercih ediliyor. Çünkü kilo vermenin yanı sıra kasları güçlendirmek, savunma teknikleri öğrenmek ve beyin kas koordinasyonu sağlamak gibi vücuda bir çok pozitif etkisi var.

çekmeköy spor salonları kick boks kursu

Kick Boks kursu seçiminde eski boksörlerin verdiği kick boks derslerine dahil olmak ve kick boks eğitiminize bir profesyonelle başlamak kick boks öğrenmek için en iyi yoldur. Bu yüzden, kick boks alanında kariyer yapmak, iyi bir boksör olmak, kick boks tekniklerini doğru şekilde öğrenmek ve kendinizi bu alanda geliştirmek için Kick Boks antrenörünüzü çok doğru seçmelisiniz.

Kadınlar için kick boks dersleri

Aslında, kick boks eklektik yani birkaç dövüş sporunun bir araya gelmesiyle ortaya çıkan bir dövüş sporudur. Diz, tekme, yumruk ve limitli perçinleme hareketlerinden oluşan dövüş sporudur. Bazı sporcular kick boksu egzersiz amaçlı kullanırken bazıları ise bir dövüş mücadelesi gibi görmektedir. World Association of Kickboxing Organisation (WAKO, Dünya Kick Boks Kuruluşları Birliği)’dır. 

Çekmeköy aletli pilates

Genel olarak pilates eğitimi almak isteyenlerin çoğu spor salonlarını tercih ediyor çünkü özel salonların ders fiyatları spor salonlarındaki fiyatların hemen hemen 3 katıdır. La Delmare spor salonumuza bilgi almak amaçlı gelen danışmanlarımız bazen İstanbul La Delmare spor salonu Çekmeköy aletli pilates fiyatları reformer ve full pilates fiyatlarımızın özel salonlardan daha pahalı olduğu konusunda yanılabiliyor. 

Çekmeköy aletli pilates

Çekmeköy reformer pilates salonları günden güne artıyor. Daha kaliteli yaşamak, sağlıklı olmak ve fit, dinç bedene sahip olmak isteyenler La Delmare spor salonumuzda pilatese zaman ve bütçe ayırmayı tercih ediyor. İstanbul nüfusunun sürekli artması ve çarpık kentleşmeden kaynaklı trafikte insanlar zaman kaybetmemek için yakınlarındaki spor ya da pilates salonlarını tercih ediyor. Pilates salonu fiyatları salon seçiminde ikinci planda kalıyor.

La delmare Sports & SPA Çekmeköy aletli pilates

Hayatlarında en az bir süre olsun pilates sporunu deneyimleyenler, pilatesin ne kadar mucizevi bir spor egzersiz yöntemi olduğunu bilirler. Aslında Çekmeköy full pilates derslerimizin sağladığı faydaların farkına herkes varmalı ve sonrasında da bu faydalardan nasıl yararlanabileceğini bilmelidir. Yaşadığımız çağda hayat öyle hızlı akmaktaki, çoğumuz sürekli hayat koşuşturmacası içindeyken bir çok şey hayal ederiz...

Çekmeköy spor salonu

Uzman fitness antrenörlerinin La Delmare İstanbul Çekmeköy spor salonunda sizler için hazırlamış olduğu ileri seviye fitness programını sizinle paylaşmak istiyoruz. Programınız 3 ay boyunca haftada 4 gün olacak şekilde hazırlandı. Tabiki bu program misafirlerimizin özel ihtiyaçlarına göre antrenörlerimiz tarafından tekrar adapte edilebilir. Antrenörlerimizin programınızı uygularken şunlara dikkat etmenizi rica ediyor:

Çekmeköy fitness salonu fitness egzersizleri Diyette Doğru Bilinen Yanlışlar

Çekmeköy fitness salonu misafirlerimizin talebi üzerine 2. ve 3. ay fitness programlarımız 4 gün olarak hazırlanmaya başlanmıştır. Öncelikle, başlangıç programını bitirip La Delmare İstanbul Çekmeköy fitness salonu orta seviye fitness programımıza başlayacak olan misafirlerimizi tebrik ediyoruz ve orta seviye fitness programımıza başlayacaklara hoş geldiniz diyor ve başarılar diliyoruz.

Fitness - Ladelmare Çekmeköy spor salonu

İstanbul’da La Delmare Çekmeköy spor salonu fitness ve egzersizleri derslerine başlamadan, salonumuza kayıt yaptırdığınız gün, en iyi fitness antrenörlerimiz eşliğinde sağlık kontrollerinizi yapılır. Daha önce İstanbul’daki spor salonlarından birinde fitness deneyiminiz yoksa fitness derslerine kayıt yaptırmadan uzman bir fitness antrenöründen destek almanız önemlidir.

Çekmeköy spinning egzersizleri

Bu dersle alakalı ilk duyduğumuz sözler 1 ayda 4 kilo verdim, bir derste toplam 700 kalori harcadım, bugünkü derste inanılmaz terledik...

Çekmeköy fitness salonu fitness egzersizleri

Sağlıklı yasam denildiğinde hemen herkesin aklına ilk gelen spor yapmak oluyor. Elbette düzenli egzersiz yapmak fazlalıklardan kurtulmak...

Diyette Doğru Bilinen Yanlışlar

Light (diyet) ürünler tüketmek Yanlış! Diyet yapan veya sağlıklı beslenmeye karar veren kişilerde en çok duyduğumuz cümlelerden biri artık yağsız süt...