Body Fit

Body Fit EMS - Ladelmare Sports & SPA
Body Fit - Ladelmare Sports & SPA Ataşehir

Body Fit Nedir?

Body Fit ile 25 Dakikada 3 Saatlik Antrenman!

Elektromanyetik Kas Uyarım Sistemiyle 25 dakikada 3 saatlik çalışmayı sağlayabilirsiniz.

Bodyfit vücudunuza giyilen özel kıyafetler ve elektronik klipsler aracılığıyla 10 farklı kas grubunun çalışmanıza bağlı olarak düşük voltajlar verilerek uyarılmasıdır. Uyarılan kas daha hızlı çalışmaya zorlanır ve daha kısa sürede daha yoğun egzersiz gerçekleşmiş olur.

Body Fit’in bir zararı var mı?

F

Bodyfit kalp pili, insülin pompası v.b sağlığınızla alakalı cihazlar kullanmak durumunda değilseniz herhangi bir zararı yoktur. Düşük akımlarla verilen elektrik kaslarınızı sadece uyarır herhangi bir çarpılma ya da kaza riski yoktur. Cihaz içerisinde bulunan elektronik yapı buna müsaade etmemektedir.

Body Fit - Ladelmare Sports & SPA Ataşehir

Body Fit’in faydaları nelerdir?

 • Bodyfit, elektronik akımlarla hızlı bir şekilde kas çalışmasını sağlar BodyFit ile
 • Kas gelişiminiz kısa sürede hızlanır
 • 25 dakika da 3 saatlik antrenman deneyimi elde edersiniz.
 • Kısa zamanda ciddi sonuçlar,
 • Kas verimliliğiniz yükselir
 • Mutluluk hormonu salgılanır
 • Kas sisteminizi dengeler
 • Eklem tedavilerinde kullanılır ve eklemler güçlenir
 • Kas ağrıları olmaz
Body Fit EMS - Ladelmare Sports & SPA

Body Fit hacmi geliştirir mi?

Bu sorunun yanıtı çok basit siz eğer istiyorsanız evet! Ancak amacınız sadece sıkılaşmak ve kilo vermekse hayır. Kısaca Bodyfit sizin için en uygun olanı sunar!

Body Fit ve Eklemler

Antrenmanlar çok düşük ağırlıklar veya ağırlıksız olarak gerçekleştirilir. Kaslara yoğun ve itici bir kuvvet uygulanır. Böylelikle yüksek ağırlıklara gerek kalmadan daha da yüksek ağırlıkların sonucu elde edilir.

Çekmeköy fitness salonu fitness egzersizleri Ladelmare Sports & SPA Ataşehir

Yağ Yakma

Anında etkilidir. Gönderilen elektromanyetik dalgalar kası direk uyardığı için kasın ihtiyacı olan enerjiyi en yakındaki yağ grubundan almasıyla sonuçlanır böylelikle doğrudan yağ yakımı sağlanır.

Sıkılaşma

Yukarıda belirttiğimiz tüm özelliklerin yanı sıra sıkılaşmak için de ideal bir çözüm sunar, kas gruplarına yönlendirilen uyarıcılar vücudunuzun daha az çalışan kaslarını da etkilemektedir. Bu küçük ve diğerlerine göre daha pasif durumda olan kas grubu harekete geçerek daha önce deneyimlemediğiniz bir sıkılaşmayı beraberinde getirir. Selülit sorunu olanlar için ideal sonucu verir.

La Delmare ve Bodyfit

 • Bodyfit bir uzmanla birlikte uygulanması gereken bir antrenman biçimidir. Sizden önce kullanılan ekipmanların dezenfektasyonu ve gerekli hijyen koşullarının sağlanması çok önemlidir.
 • Kullanılan ekipmanları kalitesi ve bakımı antrenman sırasında alacağınız verimliliği yükseltir. Bu nedenle La Delmare sizin için en doğru merkezdir!