La Delmare Çekmeköy Reformer Pilates

Çekmeköy aletli pilates
Çekmeköy aletli pilates

İstanbul Çekmeköy Reformer Pilates Salonları

Çekmeköy reformer pilates salonları günden güne artıyor. Daha kaliteli yaşamak, sağlıklı olmak ve fit, dinç bedene sahip olmak isteyenler La Delmare spor salonumuzda pilatese zaman ve bütçe ayırmayı tercih ediyor. İstanbul nüfusunun sürekli artması ve çarpık kentleşmeden kaynaklı trafikte insanlar zaman kaybetmemek için yakınlarındaki spor ya da pilates salonlarını tercih ediyor. 

Pilates salonu fiyatları salon seçiminde ikinci planda kalıyor. İstanbul Çekmeköy pilates salonları açısında çok fazla rağbet görmüyor ama bizler Çekmeköy’deki misafirlerimizin de pilatesin yararlarının farkına varmalarını istediğimiz için pilatesle tanıştırmak istiyoruz. 

Peki İstanbul’daki Diğer Semtlerde ve La Delmare spor Salonunda Full Pilates, Reformer Pilates ve Aletli Pilates Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da iyi bir spor salonunda, uzman pilates eğitimenleri ile çalışmak için ne kadar ücret ödenmeli?

Çekmeköy reformer pilates, full pilates ve aletli pilates fiyatları farklı mı?

Aslında pilates fiyatları aynı semtlerdeki salonlarda genellikle yakın oluyor. Gayrimenkullerin pahalı olduğu semtlerde spor salonu fiyatları yüksek iken, gayrimenkullerin uygun olduğu semtlerde daha ucuz oluyor. Bunun nedeni spor salonlarının kirasının, giderlerinin yüksek ya da düşük olması spor programlarının fiyatlarını etkilemesi. Lüks semtlerdeki

Çekmeköy reformer pilates

bazı spor salonları ise bu semtlerde yaşayan insanların alım gücünün daha yüksek olduğunu düşündüğü için pilates ve diğer spor programlarının fiyatlarını yüksek tutabiliyor. Bu anlamda İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Çekmeköydeki spor salonları da La Delmare spor Salonunda Çekmeköy reformer pilates, full pilates ve Aletli Pilates Fiyatları gibi misafirlerine pilates fiyatları konusunda çeşitli seçenekler sunuyor.

Diğer semtlerdeki spor salonu fiyatlarını da göz önünde bulundurarak değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Tabi pilates salonu seçimindeki en önemli etkenin yakınlık ve kolay ulaşılabilirlik olduğundan bahsetmiştik. Spor salonunuzun yakın olması ve iyi bir pilates eğitmenine sahip olması pilates programınıza uymanızı kolaylaştıracaktır. Bir spor salonunun lüks ve pahalı olması en iyi pilates eğitmenlerine sahip olduğu anlamına gelmez iken, ucuz olması da kötü olduğu anlamına gelmez. 

Çekmeköy reformer pilates

İstanbul Çekmeköy Reformer Pilates Özel Ders

İstanbul’da özel ders şeklinde pilates aletlerini kullanarak spor yapmak için saatine ortalama 200 – 280 tl arası bir rakam ödeniyor. Örneğin,  İstanbul La Delmare spor salonu Çekmeköy reformer pilates, full pilates ve aletli pilates aylık fiyatlarından bahsedecek olursak özel ders pilates programlarımız ayda 10 ya da 20 ders dir.

Özel dersimizin 10 veya 20 ders, 1 kişilik, 2 kişilik ya da 3 kişilik olması durumuna göre 2000 tl’den 4600 tl’ye değişiklik göstermektedir. Ancak özel ders dışında La Delmare spor salonumuza yapılan üyeliklerde pilates dersleri de dahil edilmektedir. Özel ders yerine bütçenizi göz önünde bulundurarak ful spor salonu üyeliği de alabilirsiniz.

Ful üyeliklerimizde pilates derslerimiz minimum 5 kişi ile yapılmaktadır. 1 aylık – 6 aylık -1 yıllık üyelik ve tek kişi, iki kişi üyelik olarak fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. ortalama 1500 tl den başlayarak 18000 tl’ye kadar üyeliklerimiz mevcuttur. Fiyatlar değişiklik gösterebildiği için La Delmare spor salonu temsilcilerimiz ile iletişime geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Asgari ücreti göz önünde bulundurduğumuzda pilates ücretleri bazı misafirlerimize yüksek gelebilir ancak kazanılan faydalar düşünüldüğünde her bireyin sağlığına ayırması gereken bir bütçedir. Aslında şu anki fiyatlar düşünüldüğünde hiç de pahalı değil. 

Peki özel dersi de dahil edersek  2000 tl bir bütçe ayırarak hayatımızda neler değişebilir?

  • Pilates ilk olarak vücudun sıkılaşmasını ve fit bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.
  • Pilates yapan misafirlerimizin, psikolojik, genetik ya da sakatlanmalardan kaynaklanan sırt, bel, kol ve bacak ağrıları azalıp günden güne yok oluyor.
  • Duruş bozukluğu olan kadın misafirlerimizin duruşu düzelirken selülitleri varsa onlar da kayboluyor. 

İstanbul La Delmare spor salonu Çekmeköy reformer pilates, full pilates ve aletli pilates fiyatları için ayıracağınız bütçeye değecek daha fazla nedenimiz var elbette.

Çekmeköy reformer pilates
  • Pilates yaparken eğitmenlerimiz misafirlerimize doğru şekilde nefes alıp vermeyi öğrettiği ve doğru nefes alma pilateste önemli olduğu için kadınlarımız daha derin, sağlıklı uyumaya başlıyor.
  • Pilates yapan kadınların hasta olma sıklıkları azalıyor.
  • Sigara ve alkol tüketimi gibi kötü alışkanlıklar azalıyor.
  • Kadınlarımızın ciltleri gerilip, gençleşirken, baş ağrısı gibi rahatsızlıkları azalıyor. 
  • Pilates yapan kadınlar daha az estetik yaptırıyor. 
  • Pilates yapan kadın misafirlerimiz yaşlandığında pilates yapmayanlara göre daha aktif ve sosyal oluyorlar. 
  • Kadınlar hayata daha fazla pozitif bakmaya başlıyor ve psikolojik rahatsızlıklar azalıyor.

Buraya tıklayarak pilates fiyat listemize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir