La Delmare

Ladelmare Fitness & SPA

La Delmare Sports & Spa

La Delmare Spa & Wellness, Akel Turizm Ltd.Şti. Spa Merkezi İşletmeciliği ve Danışmanlığı olarak, 2004 yılında sektöre adım atmıştır.

La Delmare Spa & Wellness’ın sektördeki tecrübesi; kozmetik, cihaz-ekipman konusunda seçkin markaları ile vermiş olduğu hizmet, profesyonel işletmeci kimliği ile A’dan Z’ye SPA &Wellness -Thalosso işletme deneyimi, dünyadaki yenilikleri takip eden araştırmacı, yenilikci ruhu ve %100 misafir memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile otel işletmelerine ideal çözüm ortağıdır.

Türk hamamlarından, Terapi havuzlarına, Fitness Salonlarından, Kozmetik Cihazlarına…kısaca SPA ve FITNESS merkezlerinde olması istenilen tüm mekan tasarımlarını büyük bir titizlikle gerçekleştirir ve en gelişmiş teknolojiyi kullanarak 
kaliteli ve doğru çözümler üretilir.

La Delmare Spa & Wellness, sudan gelen sağlık ve güzellik kavramlarının, deneyimli ve şifalı eller tarafından ustaca harmanlandığı özel mekanlar oluşturmayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda oluşturulan rahatlatıcı tedaviler ve ESPA eğitimi almış profesyonel Spa ekibi en iyi hizmeti sunmak için dünyanın dört bir yanından seçilmiştir.

La Delmare Spa & Welness ; zayıflama ve güzellik alanında ki tecrübesini 2014 yılında Fitness işletmeciliği ile harmanlamış ve alanında uluslararası başarı kazanmış, milli sporcu statüsündeki antrenörleri ile şehiriçi otelciliğinde de La Delmare Spa & Fitness olarakta hizmet vermeye başlamıştır.

Fitness - Ladelmare Sports & SPA Ataşehir

LA DELMARE ATAŞEHİR

La Delmare Fitness & SPA Ataşehir şubesi; 3500 m2 uzerine kurulmuş ferah ve keyifli alanlardan oluşmaktadır. Ataşehir’ in de yeni gözdesi La Delmare Sports & SPA misafirlerine en verimli ve en konforlu spor deneyimini yaşatıyor.

La Delmare uyelikler kapsaminda: Pilates’ten yoga’ya, spinning’ten bir çok grup derslerine ücretsiz olarak katılabilme imkani da sunuluyor. Çocuk oyun alanı, kuaförü, Cafe & Restorani, SPA’ sı, açık havuzu ve ücretsiz otoparkı ile spora vakit ayırmak çok kolay. Uzman kadromuz ve güler yüzümüzle sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacagız.

LA DELMARE ÇEKMEKÖY

La Delmare Fitness & SPA Çekmeköy şubesi toplamda 4500 m2 alana kurulu dev bir spor komplesidir.

La Delmare uyelikler kapsaminda: Son teknoloji ekipmanların bulunduğu Gym-Cardio alanları, spinning, H.I.T istasyonu, yoga, zumba, plates, crossarena, step ve bir çok seçeneğin bulunduğu ders programıyla birlikte; olimpik standaartlarda kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Kendinizi şehrin içinde sanki bir tatil köyündeymiş gibi hissedeceğiniz, geniş güneşlenme alanlı açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu zengin menüsü ile hizmet veren Roof Restoran, çeşitli oyun ve aktivitelerin bulunduğu kids club ve daha bir çok özellikle hizmet vermektedir.

Çocuklarınızı da düşündük

Siz sporunuzu yaparken; çocuklarınız belirli programlar çerçevesinde yürütülen etkinliklerden güvenle faydalanabilecekler. Ayrıca özel kamera sistemi sayesinde, çocuklarınızı spor yaptığınız koşu bantlarından ve diğer ekranlardan takip edebilirsiniz.

SPA

SPA bakımlarının selülit tedavisinden, cilt bakımına veya stres atıcı masajlara kadar çeşitli türleri olabilir. SPA nedir, ne işe yarar diye merak edenlere cevabımız ise şu olacaktır; SPA masajları ve bakımları ile günün stresinden uzaklaşmak, canlanmak, rahatlamak, anti selülit tedavisi görmek, yüz, cilt bakımı yapmak, temizlenmek yani her türlü terapiden faydalanmak mümkündür.

Soyunma Odaları

Soyunma odalarının bulunduğu bölümde, müşterilerimizin eşyalarını gönül rahatlığıyla muhafaza edebilecekleri 480 adet şifreli dolap bulunmaktadır.

Sauna Keyfi

Sauna: 75-85 C’lik %40 Neme Sahip Sıcak Bir Ortamda Vücudunuzu Toksinlerden Arınırken, Gevşeyecek ve Yorucu Bir Günün Stresinden yine LA DELMARE’de Arınacaksınız.

Tüm misafirlerimizin rahat etmesi için özel dizayn edilmiş saunada cildinizi tazeleyebilir ve toksinlerinizi temizleyebilirsiniz. Saunanın temizliği profesyonel olarak yapılmakta olup kaliteli bir şekilde kullanımınıza sunulur. Uzman personel temizliğini hızlı bir şekilde yaparak yararlanmanızı sağlar. Stresin azalma- sına da yardımcı olan sauna sayesinde kaliteli bir sonuç elde ederek günün yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.