Her Yaşa Uygun La Delmare Kick Boks Dersleri

Kadınlar için Kick Boks Dersleri

La Delmare İstanbul Çekmeköy spor salonu Kick Boks dersleri katılarak kilo verebilir miyim?

Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi Kick Boks vücudumuza birçok faydası var. Kadınlar için kick boks dersleri, çocuklar için kick boks dersleri ve profesyoneller için kick boks dersleri kilo vermek bu faydalardan sadece bir tanesi. Aslında, son yıllarda en iyi kilo vermek yöntemi olarak boks sporları tercih ediliyor. Çünkü kilo vermenin yanı sıra kasları güçlendirmek, savunma teknikleri öğrenmek ve beyin kas koordinasyonu sağlamak gibi vücuda bir çok pozitif etkisi var. 

Kadınlar için Kick Boks Dersleri

Kilolu insanlar, spor yaparken bazı hareketleri yapmakta ve vücut ağırlıklarını kaldırmakta zorlandıkları için Kick Boks yaparak hızlı bir şekilde kilo verebilir. Çünkü kick boks diğer sporlar gibi değildir. Kick Boks egzersizleri yaparken çok fazla ter dökülür vücut yağları hızlı bir şekilde erir. La Delmare İstanbul Çekmeköy spor salonu kadınlar için Kick Boks dersleri katılan çoğu üyemiz bir kaç ay içerisinde fazla kilolarından kurtuluyor. Kick Boks kursumuza üyelik yaptırmak için geldiğinizde amaçlarınızdan antrenörlerimize bahsedebilirsiniz. Bu amaçlarınız doğrultusunda sizlere yardımcı olmaya hazırlar.

Zaten her spor doğru beslenmeyi de gerektirdiği için Kick Boks da sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmanıza yardımcı olacaktır. Tekniklere hakim olduktan, kilolarınızdan kurtulup, kemikleriniz ve yumruklarınız güçlendikten, savunma hareketlerini öğrendikten sonra Kick Boks dersleri öğrendiklerinizi hayatınız boyunca devam ettirebilirsiniz. Buraya tıklayarak kick boks kursu için neden La Delmare spor salonumuzu tercih etmeniz gerektiği ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

kadınlar için kick boks dersleri

La Delmare İstanbul Çekmeköy Spor Salonu Kadınların Tercih Ettiği Kick Boks Kursları

Günümüz kadınları son yıllarda savunma ve güçlenme amaçlı Kick Boks dövüş sanatlarını tercih ediyor. La Delmare spor salonu olarak kadınlara özel kick boks dersleri de vermekteyiz. Özel kick boks derslerinin yanı sıra sadece kadın gruplarıyla ya da karma olarak da kick boks derslerine katılabilirsiniz. Kadınlara özel kick boks dersleri programlarımızın ders içerikleri kadınların 

vücut yapılarına göre kaldırabilecekleri ağırlıkta planlanmaktadır. Kick boks eğitimi almamış olsanız bile bir kaç ders sonra hayatınızda kendinizi savunmanızı sağlayacak kadar savunma teknikleri öğrenebilirsiniz. İş ya da okul programınıza göre de ders planlamanızı yapabiliriz. Size özel hazırlanan bu kick boks kurs programı işinizden ya da okulunuzdan geri kalmadan kick boks derslerinizden maksimum oranda faydalanmanızı sağlayacaktır.

Sadece kadınlar değil erkeklerde kişiye özel hazırlanan kick boks kurs programından yararlanabilirler.La Delmare İstanbul Çekmeköy spor salonu Kick Boks dersleri özel kick boks derslerinde bireysel antrenman yapıldığı için daha hızlı ilerleme kat edilir ve okul, iş gibi durumlarda iyi zaman yönetimini sağlayarak kendi gelişiminize ayırmak istediğiniz zamanı yaratır. 

La Delmare İstanbul Çekmeköy Spor Salonu Çocuklar İçin Kick Boks Dersleri

Kick Boks kursları hiperaktif, enerjisi hiç bitmeyen ve agresif çocuklara sahip ailelerin tercihleri arasındadır. Çünkü, çocukların enerjisi çok fazladır ve bu enerjiyi bir yerde harcamaları gerekir. Kick boks kursu bu enerjiyi ve siniri atmanın en iyi yollarından biridir. Eğer çocuklar genç yaşta bu tür ilgi alanlarına yönlendirilirlerse ilerleyen yaşlarında bu alanlarda profesyonel olabilir. 

kadınlar için kick boks dersleri

Kick boksa küçük yaşta başlayan çocuklar geç başlayanlardan daha başarılıdır. Bu tür sporlar çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlarken, sosyal becerilerini de geliştirmelerinde pozitif etkiye sahiptir. La Delmare spor salonumuzda eğitim vermekte olan kick boks antrenörlerimiz kız ve erkek çocuklarına da kick boks eğitimi veriyor. Çocuklara özel kick boks programlarımız ile çocuğunuzun fazla enerjisini faydalı bir amaca yönlendirebilirsiniz. Aslında kick boks bireysel bir spordur ancak çocuk gruplarımız kick boks dersleri için bir araya geldiklerinden dolayı, çocuklarınız sosyla becerilerini ve yaşıtlarıyla iletişim becerilerini geliştirme fırsatı yakalayacaktır.

Bunlara ek olarak da kick boks egzersizinin bedensel faydalarını görerek sağlıklı yaşama alışkanlığı edineceklerdir. Kick boks dövüş sanatları çocukların rekabet becerileri sevgi ve saygı çervesinde geliştirmesinin yanı sıra bedensel gelişimlerine de çok fazla katkı sağlamaktadır. Gelişme çağındaki çocukların hem kemikleri hem de kasları büyük oranda güçlenir. Ayrıca, bu tür sinir, stres atmayı sağlayan sporların, öfke kontrolüne olumlu yönde katkı sağladığı psikologlarca da desteklenmektedir. La Delmare spor salonumuzda kadınlar için kick boks dersleri de olduğu için çocuklarınızla birlikte sizler de kayıt yaptırabilirsiniz.

Kadınlar için kick boks dersleri

La Delmare İstanbul Çekmeköy Spor Salonu Profesyonel Kick Boks Kursu

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi eğer kick boks kursuna başlayacaksanız daha önce kick boks kariyeri olan uzman antrenörlerden eğitim almanız önemlidir. La Delmare spor salonumuzda özellikle kick boks dövüş sanatlarında uzmanlığını kanıtlamış antrenörler derslere girmektedir ve bu zamana kadar yüzden fazla 

profesyonel boksöre eğitim vermişlerdir. Sizler de antrenörlerimizin bu alandaki tecrübe ve bilgi birikimden yararlanarak kick boks dövüş sanatlarında uzmanlaşmak istiyorsanız La Delmare İstanbul Çekmeköy spor salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Buraya tıklayarak kicks boks yapmanın faydaları hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir